Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16221
Stary 18.02.2012, 18:57
Kibic_1906 napisał(a):Wyświetl post
A Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Halo , tu Ziemia! Małecki zachowuje się SKANDALICZNIE poza boiskiem, gdzie ja napisałem że gra brutalnie?

Kibic_1906 napisał(a):Wyświetl post
@aNouc - jak następnym razem Patruś np. spoliczkuje Kazia Moskala po zmianie, to też będzie miał u Ciebie wsparcie?
To Ci odpowiedziałem. Że nie musisz się o to martwić, bo tego nie zrobi. I co nazywasz skandalem? że chłopak był w....iony i poszedł prosto do szatni a nie na ławkę rezerwowych?

zgrybus napisał(a):Wyświetl post
Nie chodzi tu o sam klub co o zachowanie Małeckiego. Nie gra nic dokładnie od września. Bierze piłkę i leci sam. Nic nie daję drużynie.
A kto gra? 2-3 , w porywach 4 piłkarzy?

Czemu o nich nie piszecie ? Grają większe gówno a zarabiają 5-krotnie więcej od Małeckiego. To jest własnie ten brak obiektywizmu tylko uprzedzenie z góry do Małeckiego. Bo jak Małecki nic nie wnosi do drużyny to gdzieś 3/4 zespołu powinna być wymieniona.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 18.02.2012 o godz. 19:00.
Odpowiedz cytując