Kibic_1906 napisał(a):

A Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Halo , tu Ziemia! Małecki zachowuje się SKANDALICZNIE poza boiskiem, gdzie ja napisałem że gra brutalnie?
|
Kibic_1906 napisał(a):

|
@aNouc - jak następnym razem Patruś np. spoliczkuje Kazia Moskala po zmianie, to też będzie miał u Ciebie wsparcie?
|
To Ci odpowiedziałem. Że nie musisz się o to martwić, bo tego nie zrobi. I co nazywasz skandalem? że chłopak był w....iony i poszedł prosto do szatni a nie na ławkę rezerwowych?
zgrybus napisał(a):

Nie chodzi tu o sam klub co o zachowanie Małeckiego. Nie gra nic dokładnie od września. Bierze piłkę i leci sam. Nic nie daję drużynie.
|
A kto gra? 2-3 , w porywach 4 piłkarzy?
Czemu o nich nie piszecie ? Grają większe gówno a zarabiają 5-krotnie więcej od Małeckiego. To jest własnie ten brak obiektywizmu tylko uprzedzenie z góry do Małeckiego. Bo jak Małecki nic nie wnosi do drużyny to gdzieś 3/4 zespołu powinna być wymieniona.