Wyświetl pojedynczy post
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16219
Stary 18.02.2012, 18:53
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Nie martw się, Patryk ma wsparcie u wielu osób. A posty w internecie, tym bardziej na tym forum to jak walenie ślepakami Dla Takich jak Ty mam rade, nie wdawać się w dyskusję, szkoda nerwów. Pokrzyczą trochę i się zmęczą. W kwestii Kazka nie ma co komentować, nie tylko on jest marionetką w rękach osób, dla których priorytetem jest rozszparać patriotyczny transparent kibiców Wisły, czerwoną szmatę z mordą che gueverą po drugiej stronie zostawić w spokoju, wymierzyć zakazy stadionowe swoim kibicom za rzucenie śniezkami i lepieniem bałwanów przed stadionem, a na wybryki komunistow którzy rzucali kubkami wypełnionymi żółtą mieszanką być obojętnym. Pamiętaj że 2/4 tego forum nie widziała na żywo stadionu Wisły.
Nie chodzi tu o sam klub co o zachowanie Małeckiego. Nie gra nic dokładnie od września. Bierze piłkę i leci sam. Nic nie daję drużynie. Więc mamy go trzymać bo identyfikuje się z kibicami? Niestety takim zachowaniem nie stanie się legendą Wisły a swym zachowaniem oddala się na pewno od tego zacnego tytuły.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli twierdzisz, że Patryk nie wyróżnia się niczym... Nie ma sensu raczej dyskutować.
Tu nie chodzi o to że nie wyróżnia się niczym. Bo ma wiele zalet. Ale niestety coraz bardziej zanikają. Znów robi się samolubny czy nawet nieodpowiedzialny. Nie można go już winić wiekiem , bo swój już ma...
Ostatnio edytowane przez zgrybus : 18.02.2012 o godz. 18:56.
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując