Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16217
Stary 18.02.2012, 18:52
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
No, zwłaszcza w tym sezonie. Nie wyróżnia się niczym, chyba że ilością strat. A, wyróżnił się jeszcze jednym - nie strzelił ani jednego gola na jesień w lidze. Jedyne pozytywne z czego go pamiętam to gol z APOELem, który summa summarum - wiele nam nie dał.
Jasne.
W pucharach (PP i LE) cztery gole. Asyst i akcji tez kilka wyprowadził.

Podobnie jak Małecki w rundzie jesiennej "wyróżnił" się też Melikson. Patrząc w statystyki wychodzi, że Kirm bije ich obu na głowę W rundzie jesiennej w lidze strzelał praktycznie tylko Biton.
Reasumując - forma strzelecka Małeckiego nie odbiegała niestety od reszty drużyny.

Jeżeli twierdzisz, że Patryk nie wyróżnia się niczym na plus... Nie ma raczej sensu dyskutować.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.02.2012 o godz. 18:56.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując