!!IRIVER!! napisał(a):

No, zwłaszcza w tym sezonie. Nie wyróżnia się niczym, chyba że ilością strat. A, wyróżnił się jeszcze jednym - nie strzelił ani jednego gola na jesień w lidze. Jedyne pozytywne z czego go pamiętam to gol z APOELem, który summa summarum - wiele nam nie dał.
|
Jasne.
W pucharach (PP i LE) cztery gole. Asyst i akcji tez kilka wyprowadził.
Podobnie jak Małecki w rundzie jesiennej "wyróżnił" się też Melikson. Patrząc w statystyki wychodzi, że Kirm bije ich obu na głowę

W rundzie jesiennej w lidze strzelał praktycznie tylko Biton.
Reasumując - forma strzelecka Małeckiego nie odbiegała niestety od reszty drużyny.
Jeżeli twierdzisz, że Patryk nie wyróżnia się niczym na plus... Nie ma raczej sensu dyskutować.