Wyświetl pojedynczy post
Kibic_1906
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16216
Stary 18.02.2012, 18:52
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Nie martw się, Małecki to jeden z najbardziej czysto grających piłkarzy w Polskiej lidze.
Po prostu wielu ma do niego uprzedzenie i są wrazliwi na każde jego słowo, ruch. Jest paru brutali którzy lamią nogi - w mediach cisza. Co drugi piłkarz wali ....ami i chujami - cisza. Ale jak Patryk podniesie rękę no to zaraz w mediach afera że wykonał gest hitlerowski, jak splunie na trawnik to w mediach afera że zbeszcześcił Polską ziemię.
A Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Halo , tu Ziemia! Małecki zachowuje się SKANDALICZNIE poza boiskiem, gdzie ja napisałem że gra brutalnie?
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..
Odpowiedz cytując