|
Wolfy,
Głupimi argumentami nie da się nic obronić.
Piłkarz jak ma niski kontrakt to stara się wypracować lepszy swoją dobrą grą. Wtedy nawet jak nie przekona swojego klubu to znajdą się tacy którzy go docenią i będą chcieć go wykupić. To działa tylko w tą stronę i proszę nie zaklinaj rzeczywistości.
|