Blaszczu16 napisał(a):

|
Sędziowie gwiżdżą pod Śląsk...
|
Delikatnie napisane... żółta zamiast czerwonej, gol ze spalonego, praktycznie każda stykowa sytuacja dla wrocławian

. Mistrz już został "wybrany"?
A tak serio - miałem nadzieję na obejrzenie ciekawego meczu na koniec dnia, ale na razie tylko rozczarowanie i zniesmaczenie
