Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16210
Stary 18.02.2012, 18:45
wolfy napisał(a):Wyświetl post

Dzisiaj zacząłeś kibicować? Znasz piłkarza, który chętnie wypełni niski kontrakt kiedy dobrze mu idzie?
A Patryk gra dobrze i dużo zrobił dla Wisły. Zdarzają mu się wahania formy, problem w tym że identycznie jest z całą drużyną.
No, zwłaszcza w tym sezonie. Nie wyróżnia się niczym, chyba że ilością strat. A, wyróżnił się jeszcze jednym - nie strzelił ani jednego gola na jesień w lidze. Jedyne pozytywne z czego go pamiętam to gol z APOELem, który summa summarum - wiele nam nie dał.
Odpowiedz cytując