|
Ale pier****cie , ile by nie zarabiał to takim zachowaniem hańbi klub! @aNouc - jak następnym razem Patruś np. spoliczkuje Kazia Moskala po zmianie, to też będzie miał u Ciebie wsparcie? NIC się nie nauczył, ma problemy osobowościowe (psychiczne), jest niestabilny emocjonalnie a do tego od jakiegoś czasu w słabiutkiej formie. Ze Standardem był NAJGORSZY na boisku, i po prawdzie dziwię się że Kaziu nie zdjął go jeszcze w przerwie.
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..
|