szachmat napisał(a):

Wielu Patryk boli i to widać. Zdrowiej dla niego będzie jak odejdzie. "Fani" jego talentu zaznają spokoju ducha. I nic już nie będzie stało na przeszkodzie podbicia CL, EL i ogólnie całego wszechświata.
SSA to teź może wyjść na zdrowie. Basałaj będzie miał spokojny sen, sprwadzimy jakiegoś podstarzałego holendra i będzie fajnie.
|
Nie martw się, Patryk ma wsparcie u wielu osób. A posty w internecie, tym bardziej na tym forum to jak walenie ślepakami

Dla Takich jak Ty mam rade, nie wdawać się w dyskusję, szkoda nerwów. Pokrzyczą trochę i się zmęczą. W kwestii Kazka nie ma co komentować, nie tylko on jest marionetką w rękach osób, dla których priorytetem jest rozszparać patriotyczny transparent kibiców Wisły, czerwoną szmatę z mordą che gueverą po drugiej stronie zostawić w spokoju, wymierzyć zakazy stadionowe swoim kibicom za rzucenie śniezkami i lepieniem bałwanów przed stadionem, a na wybryki komunistow którzy rzucali kubkami wypełnionymi żółtą mieszanką być obojętnym. Pamiętaj że 2/4 tego forum nie widziała na żywo stadionu Wisły.