|
Czytam te wasze tłumaczenia i ... Chyba wam sie w głowach poprzewracało. To kolejne przykłady pokolenia "bo mi się należy".
Jak chce dostac podwyżkę to zaczynam gorzej pracować?!?! Większej bzdury tu dawno nie czytałem.
Nic sie nikomu nie należy bo tak. Na wszystko trzeba w życiu zapracować. Jak ktoś podpisuje kontrakt to powinien go wypełnić bo się na niego zdecydował.
|