Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16203
Stary 18.02.2012, 18:28
Kibicka napisał(a):Wyświetl post
W normalnej firmie tylko frajer wykonuje taką samą pracę za dużo mniej kasy niż pozostali współpracownicy/
Strzelam, że jeszcze się uczysz.
Odpowiedz cytując