Wyświetl pojedynczy post
szachmat
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16200
Stary 18.02.2012, 18:24
Wielu Patryk boli i to widać. Zdrowiej dla niego będzie jak odejdzie. "Fani" jego talentu zaznają spokoju ducha. I nic już nie będzie stało na przeszkodzie podbicia CL, EL i ogólnie całego wszechświata.

SSA to teź może wyjść na zdrowie. Basałaj będzie miał spokojny sen, sprwadzimy jakiegoś podstarzałego holendra i będzie fajnie.
Odpowiedz cytując