|
Wielu Patryk boli i to widać. Zdrowiej dla niego będzie jak odejdzie. "Fani" jego talentu zaznają spokoju ducha. I nic już nie będzie stało na przeszkodzie podbicia CL, EL i ogólnie całego wszechświata.
SSA to teź może wyjść na zdrowie. Basałaj będzie miał spokojny sen, sprwadzimy jakiegoś podstarzałego holendra i będzie fajnie.
|