|
Dajcie se już spokój z Małeckim, widać chce odejść w niesławie, ilość wpadek jest proporcjonalna do wpadek Komorowskiego i z każdą kolejną "Mały" staje się coraz bardziej śmieszny.
Szkoda tylko, że trener, który jest legendą klubu, musi się użerać z gówniarzem, któremu się w dupie przewraca.
|