Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16199
Stary 18.02.2012, 18:18
Dajcie se już spokój z Małeckim, widać chce odejść w niesławie, ilość wpadek jest proporcjonalna do wpadek Komorowskiego i z każdą kolejną "Mały" staje się coraz bardziej śmieszny.

Szkoda tylko, że trener, który jest legendą klubu, musi się użerać z gówniarzem, któremu się w dupie przewraca.
Odpowiedz cytując