Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
mikel
Member
Od: 11.2010
Skąd: Płońsk - mazowieckie
Offline
#
16197
18.02.2012, 18:12
Mi się wydaje, że Małemu nie pomogą kary finansowe, odsyłanie od składu itp... Piłkarzem jest dobrym ale według mnie przydałyby mu się wizyty u psychologa? Może jakby ktoś ogarnął go psychicznie to by przestał takie rzeczy robić...
mikel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mikel
Znajdź inne posty napisane przez mikel