ToTylkoJa napisał(a):

Różni się tym, że wg przepisów UEFA nieodgwizdany spalony przez sędziego jest błędem, a nieodgwizdany stykowy spalony przez arbitra błędem nie jest (błędem też nie byłoby to, gdyby sędzia stykowego spalonego odgwizdał. Chodzi tu o to, że jak sędzia jest pewny stykowego spalonego i go wyłapie to ok, ale jak nie jest pewny to ma preferować drużynę atakującą w takiej sytuacji).
Prościej wyjaśnić już się nie da.
|
Byłbym wdzięczny za wskazanie który punkt
przepisów UEFA stanowi w ten sposób. Bo moim zdaniem to kolego duby smalone opowiadasz.