DoniooTSW14 napisał(a):

|
A za miesiąc jak Mały strzeli bramke w jakimś bardzo ważnym meczu wszyscy będą go wychwalać pod niebiosa.
|
Nie mierz wszystkich swoją miarą.
Dla wielu gość jest skończony, dla części z nich (np. dla mnie) skończony był już dawno. Oby szanse na gole dostawał już nie w Wiśle, gdyz Małecki hańbi nasze barwy. Nie udawajmy że pada deszcz, gdy ktoś na nas pluje, szanujmy się. W każdym normalnym klubie gość odstawiający takie numery już dawno byłby nie tyle zwolniony, co (cytując klasyka) "dyscyplinarnie wypier**lony". Zwłaszcza, że nawet piłkarsko nie wnosi nic, słownie NIC do klubu.
Prosty chłopak z mazurskiej prowincji, dostał swoje 5 minut w relatywnie "wielkim świecie" i to go przerosło juz dawno.