wolfy napisał(a):

|
Wygląda na to, że Patryk jest już zdecydowany na Webstera.
|
Z tego co ktoś kiedyś tłumaczył na forum to Patryk z webstera skorzystać nie może ?, było to jedynie gierką menago ? Chciałbym aby ktoś kto się zna rozjaśnił tą sytuacje.
Według mnie nie powinniśmy mieszać tutaj finansów bo normalny piłkarz wychodzi na boisko i robi swoje tym bardziej jeśli utożsamia się z klubem.
Patryk niestety ostanie mecze w których pokazywał regularność miał za Skorży... no właśnie...
Mam takie wrażenie że od odejścia Maćka coś się nie dobrego stało z Patrykiem....
Sam czekałem na jego dojrzałość na boisku tutaj jednego nic takiego nie nastąpiło.... w okresie przygotowawczym już nie wyglądało to dobrze zarówno pod względem zachowania w stosunku względem kolegów jak i poziomu sportowego.
Mimo wszystko jest to porażka całego klubu, który nie potrafi odpowiednio dotrzeć i ukierunkować zawodnika z takim potencjałem tak aby grał dla drużyny. Przecież to nie jest wcale głupi chłopak mimo tej łatki, która jest do niego przypisana.