|
Mam nadzieje, że odpoczniemy sobie od Małeckiego na dobre kilka spotkań - ofensywa Wisły znacząco na tym zyska. Najlepszym rozwiązaniem w mojej opinii będzie kara finansowa plus ME i szukanie wypożyczenia dla niego zagranice, ale coś czuje, że to już jest koniec.
|