Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16192
Stary 18.02.2012, 17:56
Mam nadzieje, że odpoczniemy sobie od Małeckiego na dobre kilka spotkań - ofensywa Wisły znacząco na tym zyska. Najlepszym rozwiązaniem w mojej opinii będzie kara finansowa plus ME i szukanie wypożyczenia dla niego zagranice, ale coś czuje, że to już jest koniec.
Odpowiedz cytując