Wyświetl pojedynczy post
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16190
Stary 18.02.2012, 17:51
Co ten Maly wyrabia to nie wiem. W meczu ze Standardem przesadzal ze strzalami jakby chcial udowodnic kibicom jaki to jest dobry. Teraz natomiast swoja postawa udowodnil ze gra w Wisle go przerasta a szkoda bo strasznie go lubialem.
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując