|
Co ten Maly wyrabia to nie wiem. W meczu ze Standardem przesadzal ze strzalami jakby chcial udowodnic kibicom jaki to jest dobry. Teraz natomiast swoja postawa udowodnil ze gra w Wisle go przerasta a szkoda bo strasznie go lubialem.
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
|