Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18627
Stary 18.02.2012, 17:41
ja pierd.le długo będziecie jeszcze rozkminiać ten spalony? zaraz się zesracie jeden z drugimi! Żydy miały farta chociaż remis przed meczem brałbym w ciemno, po meczu już go tak chętnie nie biorę !
Odpowiedz cytując