Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18620
Stary 18.02.2012, 17:19
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Tak pewnie podchodza spokojnie do rewanzu, tak jak Standard Byl spalony na styku, sedzia moj gwizdnac, mogl nie widziec lub puscic z "duchem gry" i zostawic. Proste ale lepiej 40000 stron dywagacji o czyms co jest oczywiste.
A już myślałem że temat wyjaśniliśmy ale jak widać z warszwiakami nic nie jest proste . No to w takim razie dalej: czym spalony na styku różni się od spalonego Czy chodzi o to że sędzia go niezauważył Bo jeśli tak to znaczy że się pomylił. Proste
A jeśli chodzi o spokój Standardu: naprawdę przeglądałeś ich fora
Odpowiedz cytując