A już myślałem że temat wyjaśniliśmy ale jak widać z warszwiakami nic nie jest proste

. No to w takim razie dalej: czym
spalony na styku różni się od spalonego

Czy chodzi o to że sędzia go niezauważył

Bo jeśli tak to znaczy że się pomylił. Proste

A jeśli chodzi o spokój Standardu: naprawdę przeglądałeś ich fora
