Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16182
Stary 18.02.2012, 17:10
Ciekawe cz dalej będą go bronić niektórzy najwierniejsi ?

Przecież tak bezwartościowego gościa w Wiśle już dawno nie było. Słaby w głowie, słaby w nogach...
Odpowiedz cytując