brawo klub

Nareszcie wziął się za naszego dzieciaka Patryczka, niestety Patryk ma taki charakter, że musi być w centrum uwagi ;] Nie sądzę, żebyśmy na dzień
dzisiejszy dużo stracili przez nieobecność Patryka. Chłopak ma potencjał, miał dynamikę i co ? Sterydy go zniszczyły, mózg zlansowały ? Nie kumam go ;] Gra całkowicie pod publiczkę, strzela z 40-50 metrów, irytuje kibiców. W każdym wywiadzie biadoli te same oczywistości, że z
każdym dniem chce podnosić swoje umiejętności i co ? mamy regres formy, kłopoty z grą drużynową.
Nastała teraz straszna nagonka na niego ale powiedzcie mi czym on sobie zasłużył poza jednym sezonem na ty by go ciągle bronić ?
Patryk przegrywa z własnym sobą. Niech się obudzi, zrzuci pare kilogramów, bo w pasie to ma na pewno ładny wymiar.
Mam nadzieję, że chociaż Kirm się poprawi, bo ostatnio sprawiał lepsze wrażenie
P.S. Nie wydaje się wam, że Patryk ma problemy z wagą ? Zbyt duży przyrost tkanki mięśniowej ? Strasznie pracuje podobno na siłce, ale podobnie było z Ronaldinho w Barcelonie podobno nabrał masy, zatracił szybkość i pozbyto się go, a pojawił się Messi. U nas może być podobnie
