Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16181
Stary 18.02.2012, 17:02
brawo klub Nareszcie wziął się za naszego dzieciaka Patryczka, niestety Patryk ma taki charakter, że musi być w centrum uwagi ;] Nie sądzę, żebyśmy na dzień dzisiejszy dużo stracili przez nieobecność Patryka. Chłopak ma potencjał, miał dynamikę i co ? Sterydy go zniszczyły, mózg zlansowały ? Nie kumam go ;] Gra całkowicie pod publiczkę, strzela z 40-50 metrów, irytuje kibiców. W każdym wywiadzie biadoli te same oczywistości, że z
każdym dniem chce podnosić swoje umiejętności i co ? mamy regres formy, kłopoty z grą drużynową.
Nastała teraz straszna nagonka na niego ale powiedzcie mi czym on sobie zasłużył poza jednym sezonem na ty by go ciągle bronić ?
Patryk przegrywa z własnym sobą
. Niech się obudzi, zrzuci pare kilogramów, bo w pasie to ma na pewno ładny wymiar.

Mam nadzieję, że chociaż Kirm się poprawi, bo ostatnio sprawiał lepsze wrażenie

P.S. Nie wydaje się wam, że Patryk ma problemy z wagą ? Zbyt duży przyrost tkanki mięśniowej ? Strasznie pracuje podobno na siłce, ale podobnie było z Ronaldinho w Barcelonie podobno nabrał masy, zatracił szybkość i pozbyto się go, a pojawił się Messi. U nas może być podobnie
Ostatnio edytowane przez anthony09 : 18.02.2012 o godz. 17:14.
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując