Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16170
Stary 18.02.2012, 16:33
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Znam to z poprzedniej pracy: jeżeli czujesz się oszukiwany przez pracodawcę, to o wiele trudniej Ci się zmobilizować.
no jeśli dla Małeckiego granie w piłke nożna to tylko i wyłącznie praca, to wtedy masz racje.

Dzięki Zieniu za ten sezon co nie podpisali z tobą kontraktu, ale Ty i tak grałes cały czas na maksa. Dzięki Baszczu !
Wiedzialem ze dla Was piłka to coś wiecej niż praca.

E: i to że Mały będzie grał pyte to przeciez sam sobie szkodzi najbardziej.

p.s. Chociaz ja nie wierze ze powodem słabej dyspozycji jest niski kontrakt.

E2: wolfy, lepsze ? Czy ja wiem czy mieli lepsze, czy ja wiem .....Cantoro nie miał, ale zdrowie zostawił na placu. Nie sadzisz ze to cecha profesjonalisty?
Ostatnio edytowane przez szprotson : 18.02.2012 o godz. 16:40.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując