wolfy napisał(a):

|
Znam to z poprzedniej pracy: jeżeli czujesz się oszukiwany przez pracodawcę, to o wiele trudniej Ci się zmobilizować.
|
no jeśli dla Małeckiego granie w piłke nożna to tylko i wyłącznie praca, to wtedy masz racje.
Dzięki Zieniu za ten sezon co nie podpisali z tobą kontraktu, ale Ty i tak grałes cały czas na maksa. Dzięki Baszczu !
Wiedzialem ze dla Was piłka to coś wiecej niż praca.
E: i to że Mały będzie grał pyte to przeciez sam sobie szkodzi najbardziej.
p.s. Chociaz ja nie wierze ze powodem słabej dyspozycji jest niski kontrakt.
E2: wolfy, lepsze ? Czy ja wiem czy mieli lepsze, czy ja wiem .....Cantoro nie miał, ale zdrowie zostawił na placu. Nie sadzisz ze to cecha profesjonalisty?