szprotson napisał(a):

Skoro piłkarz gra słabo tylko ze względu na to że ma nieadekwatny kontrakt to raczej nie świadczy o nim dobrze.
Z tego co kojarze, to łatwiej fajną umowę wywalczyć dobrą aniżeli złą grą.
|
Znam to z poprzedniej pracy: jeżeli czujesz się oszukiwany przez pracodawcę, to o wiele trudniej Ci się zmobilizować.