Drozd napisał(a):

Bo nie mogę zrozumieć jak mając do zagrania prostą piłkę dającą czasami nawet bramkę, Patryk wybiera drybling na trzech. Próbuję sobie to tłumaczyć i w dochodzę do wniosku że brak kontraktu może tu mieć decydujące znaczenie.
Jak jego własna postawa skoro przez lata gra na "juniorskim" kontrakcie. Znaczy w klubie nie szanują. Po co Głowa pojechał do Turcji?
|
Kirm przez całą tamtą rundę podejmował złe decyzje vide zamiast podać strzelał,zamiast strzelac podawał czy tez głupie kiwki.
Skoro piłkarz gra słabo tylko ze względu na to że ma nieadekwatny kontrakt to raczej nie świadczy o nim dobrze.
Z tego co kojarze, to łatwiej fajną umowę wywalczyć dobrą aniżeli złą grą.