Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16166
Stary 18.02.2012, 16:17
DysoN napisał(a):Wyświetl post
Kuba jst dobrym pilkarzem (jak na warunki europejskie) ale to Lewandowski jest gwiazda wieksza. Nie popadajmy w jakies skrajnosci. Lewandwoski mial trudny start ale teraz jest wiodacym pilkarzem w wiodacej druzynie w powznej lidze europejskiej. To Blaszczykowski ma trudnosci by czasem do skladu sie zalapac.

Jedyne Czytam i nie wierze...

A co z jego krnabrnoscia? Upartoscią? Impulsywnoscią? Brakiem chwili zastanowienia w sprawach nie do konca sportowych? Czy tez zwykla glupota? Ja rozumiem za Maly moze byc sftrustrowany ale przyczyna glowna powinna by jego wlasna postawa.
Bo nie mogę zrozumieć jak mając do zagrania prostą piłkę dającą czasami nawet bramkę, Patryk wybiera drybling na trzech. Próbuję sobie to tłumaczyć i w dochodzę do wniosku że brak kontraktu może tu mieć decydujące znaczenie.

Jak jego własna postawa skoro przez lata gra na "juniorskim" kontrakcie. Znaczy w klubie nie szanują. Po co Głowa pojechał do Turcji?

Popatrz na kadrę. Lewandowskiego chcą opchnąć, już Bayern pytał
Ostatnio edytowane przez Drozd : 18.02.2012 o godz. 16:20.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując