DysoN napisał(a):

Kuba jst dobrym pilkarzem (jak na warunki europejskie) ale to Lewandowski jest gwiazda wieksza. Nie popadajmy w jakies skrajnosci. Lewandwoski mial trudny start ale teraz jest wiodacym pilkarzem w wiodacej druzynie w powznej lidze europejskiej. To Blaszczykowski ma trudnosci by czasem do skladu sie zalapac.
Jedyne Czytam i nie wierze...
A co z jego krnabrnoscia? Upartoscią? Impulsywnoscią? Brakiem chwili zastanowienia w sprawach nie do konca sportowych? Czy tez zwykla glupota? Ja rozumiem za Maly moze byc sftrustrowany ale przyczyna glowna powinna by jego wlasna postawa.
|
Bo nie mogę zrozumieć jak mając do zagrania prostą piłkę dającą czasami nawet bramkę, Patryk wybiera drybling na trzech. Próbuję sobie to tłumaczyć i w dochodzę do wniosku że brak kontraktu może tu mieć decydujące znaczenie.
Jak jego własna postawa skoro przez lata gra na "juniorskim" kontrakcie. Znaczy w klubie nie szanują. Po co Głowa pojechał do Turcji?
Popatrz na kadrę. Lewandowskiego chcą opchnąć, już Bayern pytał
