Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18613
Stary 18.02.2012, 15:52
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Tu jes inny moment.
Wątpliwości też mieli komentatorzy, ale dla kibiców Legii sytuacja jest jasna- puścić, bo to sytuacja stykowa.Tak jest zawsze.
P.S
Tak, mam ogromne kompleksy.
Jeśli to jest moment podania to cie ostro pogrzało. Nie mówię, że minimalnego spalonego nie było. Ale był na tyle niewielki, że ludzkie oko nie jest go w stanie wychwycić więc jak sędzia nie był pewny to się to powinno puścić. W ogóle nie wiem o co ta cała "afera" jakby normalnie spalony 5 metrowy był.
Odpowiedz cytując