Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1258
Stary 18.02.2012, 15:49
krsk napisał(a):Wyświetl post
Która nie jest znowu jakoś strasznie awaryjna. Dwumasę uśmiercają ludzie, którzy uważają, że diesle są na tyle elastyczne, że nie trzeba biegów zmieniać i tak sobie przyspieszają od obrotów zbliżonych do wolnych, bez redukcji, bo przecież dobry diesel z 20kmh i z trójki pociągnie
MASZ RACJE ,wystarczy pojezdzic dieslem z komputerem ktory pokazuje kiedy zmieniac biegi to kazdy sie dowie jak trzeba sie namieszac biegami jeszcze przy 6 biegowej skrzyni
...jeśli idzie o tlumik ja tanio wymienialem kiedys w ASTRZE na UL. KLASZTORNEJ jak bys jechal od strony HUTY w strone mostu po lewej stronie obok sklepu z rowerami i nartami ,TANI SOLIDNY MECHANIK DO TAKICH PROSTYCH PRAC...
Ostatnio edytowane przez węgorz2 : 18.02.2012 o godz. 15:51.
Odpowiedz cytując