szprotson napisał(a):

w jakim ..Sportingu?
Tylko nie mów że jak słyszysz Sporting myślisz Gijon.
|
Akurat ze względu na osobę Kucharza, który grał w 'sezonie życia Gijon'

swego czasu, dla kibica Legii do ostatniego sezonu Sporting to zdecydowanie bardziej był Gijon niż Lizbona
