http://wisla-krakow.przegladsportowy...432,1,727.html
Gdzie są teraz obrońcy "Wszech Wiślaka " Małeckiego ? Gdzie są teraz ci którzy po każdej krytyce Małeckiego zarzucali linkiem z golem z Apoelem . Mam nadzieję , że i te osoby zrozumiały , że z Małeckiego nie jest żaden Wiślak ale rozkapryszony gówniarz który myśli tylko i wyłącznie o sobie .W d.. ma klub i dlatego Cupiał na 100 % w lecie pozbędzie się z klubu i słusznie .Mam nadzieję , że do końca sezonu będzie grał jedynie na poziomie ME .