Wyświetl pojedynczy post
foxtrot_green
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3152
Stary 18.02.2012, 15:27
Kapcok7 napisał(a):Wyświetl post
Ostatnio mnie zaciekawiło to że zdjęcie grupowe w nowych strojach jest na tle banerów z LM:


Niby nic dziwnego, ale z Apoelem graliśmy 17 sierpnia i wtedy był opklejony stadion, a nowe stroje zaprezentowano 12 września wiec wychodzi na to ze stadion opklejono znowu tymi banerami co im zostało żeby przyszpanować troche dziwne bo mogli obkleić z LE. Bo to ze mieli juz zaprojektowane stroje wcześniej to niemożliwe, bo każdy wie że Adidas miał duże spóźnienie.

Rzeczywiście sprawa ciekawa. Zwróćcie jeszcze uwagę na to, że na zdjęciu jest Mateusz Kowalski (w ostatnim rzędzie, obok Bunozy), a przecież w tym sezonie jest wypożyczony do Niecieczy. Zdjęcie mogło być zrobione znacznie wcześniej.
Odpowiedz cytując