Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
foxtrot_green
Senior Member
Od: 01.2012
Skąd: Kraków
Offline
#
3152
18.02.2012, 15:27
Kapcok7
napisał(a):
Ostatnio mnie zaciekawiło to że zdjęcie grupowe w nowych strojach jest na tle banerów z LM:
Niby nic dziwnego, ale z Apoelem graliśmy 17 sierpnia i wtedy był opklejony stadion, a nowe stroje zaprezentowano 12 września wiec wychodzi na to ze stadion opklejono znowu tymi banerami co im zostało żeby przyszpanować
troche dziwne bo mogli obkleić z LE. Bo to ze mieli juz zaprojektowane stroje wcześniej to niemożliwe, bo każdy wie że Adidas miał duże spóźnienie.
Rzeczywiście sprawa ciekawa. Zwróćcie jeszcze uwagę na to, że na zdjęciu jest Mateusz Kowalski (w ostatnim rzędzie, obok Bunozy), a przecież w tym sezonie jest wypożyczony do Niecieczy. Zdjęcie mogło być zrobione znacznie wcześniej.
foxtrot_green
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do foxtrot_green
Odwiedź stronę domową użytkownika foxtrot_green!
Znajdź inne posty napisane przez foxtrot_green