Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18607
Stary 18.02.2012, 15:03
Słabą jakość ma ten filmik, bo na tym moim co podałem to w tym momencie piłka dolatywała już do obrońcy. Jak sobie puścić go tak klatkami to widać gdzie była piłka w danym momencie.

Dobrze też widać, że ten obrońca Sprotingu u góry Wolskiego w momencie jak widzi, że Żyro składa się do uderzenia to robi jeszcze pół metra w tył, ale piłka już wtedy leci.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 18.02.2012 o godz. 15:06.
Odpowiedz cytując