Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18601
Stary 18.02.2012, 14:36
felipe to samo jest z ręką, nie ma jednego jasnego przepisu który stwierdza, kiedy rękę można odgwizdać, a kiedy można akcję puścić. Jeden sędzia odgwiżdże rękę w polu karnym, a drugi podobną rękę uzna za przypadkową i niecelową i nie podyktuje karnego.
Każda sytuacja na boisku jest swego rodzaju subiektywną oceną sędziego, nie tylko spalony w stykowych sytuacjach.
Odpowiedz cytując