|
felipe to samo jest z ręką, nie ma jednego jasnego przepisu który stwierdza, kiedy rękę można odgwizdać, a kiedy można akcję puścić. Jeden sędzia odgwiżdże rękę w polu karnym, a drugi podobną rękę uzna za przypadkową i niecelową i nie podyktuje karnego.
Każda sytuacja na boisku jest swego rodzaju subiektywną oceną sędziego, nie tylko spalony w stykowych sytuacjach.
|