Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 18.02.2012, 14:17
Tylko podstawowy skład.. Raz ze względu, że liga to priorytet, dwa - potrzeba nam zgrania,a nie oszczędzania sił przed rewanżem..
Takim ustawieniem, powinnismy ich klepać, aż miło..
------------Pareiko-------------
Jova-Chavez-Jaliens-Paljic
----------Wilk------------
Ivica---Nunez------Melex
-------Garguła------------
-------Genkow----------------

Kirm/Brud/Biton na zmiany, jesli nic nieoczekowinego się nie zdarzy..Mały pewnie nie pojedzie i dobrze, raz, że ze Standardem zagrał padake, dwa zachowanie w stosunku do trenera..
Ostatnio edytowane przez Belzebub : 18.02.2012 o godz. 19:16.
[][][][]> T S W <[][][][]
Odpowiedz cytując