KOALIK napisał(a):

|
Co takiego jest idiotycznego w tym poście? Powiedzenie niewygodnej prawdy o dużo mniejszych zarobkach zasłużonych piłkarzy względem wynalazków z zagranicy? A skąd mogę wiedzieć o zarobkach? To się domyśl.
|
To, że klub dyma wychowanków jak się tylko da jest bolesną i wstydliwą rzeczywistością. Pajlić, kompletna miernota bez nazwiska z buta dostał większy kontrakt niż Paweł Brożek. Ale akurat on i tak miał nieźle, to co zarabiał Piotrek to była kpina. A potem wielkie zdziwienie, że "Brożkowie psuli atmosferę", skoro pierwsza lepsza ofiara klasy Pajlicia dostaje o wiele lepsze pieniądze. Mierny gracz z drugiej/trzeciej Bundesligi dostaje więcej niż gwiazda zespołu!