Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16154
Stary 18.02.2012, 14:06
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Tak czy siak z Zagłębiem wolałbym żeby zagrał żeby nie męczyć podstawowych skrzydłowych na Standard, a potem spadówa.
A ja bym chciał odwrotnie - w lidze (dla mnie ważniejsza) niech gra lepszy Iliev, w Liege niech pokopie Wiślak z Mazur. Może wyjdzie mu strzał życia i ktoś go potem kupi?
Odpowiedz cytując