dynek.pl napisał(a):

|
Tak czy siak z Zagłębiem wolałbym żeby zagrał żeby nie męczyć podstawowych skrzydłowych na Standard, a potem spadówa.
|
A ja bym chciał odwrotnie - w lidze (dla mnie ważniejsza) niech gra lepszy Iliev, w Liege niech pokopie Wiślak z Mazur. Może wyjdzie mu strzał życia i ktoś go potem kupi?