|
Przykro mi się ostatnio patrzy na Patryka, bo jest on przykładem zawodnika, który chyba NIGDY nie dorośnie. Jak już przez jakiś czas wydaje się być w porządku, to znowu przyjdzie jeden mecz, w którym okaże swoje chamskie zachowanie. Osobiście lubię Małego, ale też już zaczyna mnie denerwować. Ileż można znosić jego wybryki? Ciekawe, co zrobi klub. Według mnie kary finansowe nie są wystarczające, w końcu nie raz już mu pojechali po kieszeni i niczego się nie nauczył. Tak jak ktoś zaproponował - zesłać go do ME, niech się nauczy pokory.
|