Karherop - raczej z Meliksonem w składzie zdobywamy najwięcej punktów, a Genkov żyje z jego gry.Gdyby grali Iliev i Biton zamiast Małeckiego czy Genkova , Melikson miałby z kim grać.Ale to już jest pytanie do trenera, dlaczego stawia na słabiej wyszkolonych piłkarzy.Boguski też by pewnie grał gdyby nie był kontuzjowany.