Sędzia napisał(a):

|
Był faul. Zanim doleciała piłka do Genkova, to minęła gracza Standardu i naszego zawodnika (nr 17 Kirm?), który wywrócił tego gościa.
|
A zanim pilka minela Kirma to wczesniej zwodnik Sportingu wywrucil jednego z naszych jak pilka nad nimi przelatywala. Sedzio to byl karny

!
Nie karmic trola