Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 18.02.2012, 13:08
Mam nadzieje że naszym piłkarzom nie zabraknie motywacji(wiadomo jak to w pucharach chcą się pokazać europie).Myślę że wygramy a szansa na odrobinie już jakiś punktów jest ogromna(przegrana lecha,polonia wygrała ale z amatorami,śląsk gra z dobrym ruchem a legia jedzie na spotkanie z Górnikiem.Do bojuu!
Odpowiedz cytując