Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
sniadecki
Junior Member
Od: 09.2010
Offline
#
10501
18.02.2012, 13:04
minianaliza "polskich" meczów, także Wisły, z wykorzystaniem programu do analizy gry:
http://www.taktycznie.net/2012/02/ni...presje-po.html
sniadecki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sniadecki
Znajdź inne posty napisane przez sniadecki