KOALIK napisał(a):

|
Co takiego jest idiotycznego w tym poście? Powiedzenie niewygodnej prawdy o dużo mniejszych zarobkach zasłużonych piłkarzy względem wynalazków z zagranicy?
|
Prawdy? Widziałeś kontrakt Lameya czy Sobolewskiego, a może Stan konsultował z Tobą ich zarobki?