Witoldon napisał(a):

|
To, że Jaliens ma wysoki kontrakt wiadomo nie od dziś, ale o Lameyu pierwszy raz słyszę, można jakieś źródło tych ciekawych informacji, czy piszemy głupoty ot tak dla tworzenia idiotycznych postów?
|
Co takiego jest idiotycznego w tym poście? Powiedzenie niewygodnej prawdy o dużo mniejszych zarobkach zasłużonych piłkarzy względem wynalazków z zagranicy? A skąd mogę wiedzieć o zarobkach? To się domyśl.