Może nie cały kontrakt Jaliensa dostaje Jaliens? I sprawa się klaruje.
Witoldon napisał(a):

|
To, że Jaliens ma wysoki kontrakt wiadomo nie od dziś, ale o Lameyu pierwszy raz słyszę, można jakieś źródło tych ciekawych informacji, czy piszemy głupoty ot tak dla tworzenia idiotycznych postów?
|
Jakie głupoty. Tego że Lamey zarabia kilka razy tyle co Małecki jestem pewny. Bo za mniej by nie przyszedł.
Twój post za to nie jest idiotyczny
