Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16141
Stary 18.02.2012, 12:11
Może nie cały kontrakt Jaliensa dostaje Jaliens? I sprawa się klaruje.

Witoldon napisał(a):Wyświetl post
To, że Jaliens ma wysoki kontrakt wiadomo nie od dziś, ale o Lameyu pierwszy raz słyszę, można jakieś źródło tych ciekawych informacji, czy piszemy głupoty ot tak dla tworzenia idiotycznych postów?
Jakie głupoty. Tego że Lamey zarabia kilka razy tyle co Małecki jestem pewny. Bo za mniej by nie przyszedł.

Twój post za to nie jest idiotyczny
Ostatnio edytowane przez Drozd : 18.02.2012 o godz. 12:16.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując