19sebawro06 napisał(a):

|
właśnie oglądałem skrót meczu legi że sportingiem. jeśli ktoś mówi że legia dominowała przez caly mecz jest albo durny albo ślepy. 80 % skrótu (na polsacie)to akcje sportingu a w gazetach pisze że legia zdominowała mecz. śmiech mnie ogarnia(kompetentne media).
|
Obejrzyj mecz a nie skrót. Sporting pierwszy celny strzał oddał w 56 minucie. W pierwszej połowie mieli w sumie jeden strzał, który po rykoszecie wylądował daleko od bramki. Do tej pory Legia powinna prowadzić już 3:0 po zmarnowanych setkach Żyro i Ljuboi. Nikt nie mówi, że Legia dominowała cały mecz, po stracie pierwszego gola inicjatywę przejął na kilkanaście minut Sporting.
Zarzucanie komuś durnoty lub ślepoty jak się obejrzało skrót jest durne.