Wyświetl pojedynczy post
-ja123-
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3316
Stary 18.02.2012, 09:20
19sebawro06 napisał(a):Wyświetl post
właśnie oglądałem skrót meczu legi że sportingiem. jeśli ktoś mówi że legia dominowała przez caly mecz jest albo durny albo ślepy. 80 % skrótu (na polsacie)to akcje sportingu a w gazetach pisze że legia zdominowała mecz. śmiech mnie ogarnia(kompetentne media).
Obejrzyj mecz a nie skrót. Sporting pierwszy celny strzał oddał w 56 minucie. W pierwszej połowie mieli w sumie jeden strzał, który po rykoszecie wylądował daleko od bramki. Do tej pory Legia powinna prowadzić już 3:0 po zmarnowanych setkach Żyro i Ljuboi. Nikt nie mówi, że Legia dominowała cały mecz, po stracie pierwszego gola inicjatywę przejął na kilkanaście minut Sporting.
Zarzucanie komuś durnoty lub ślepoty jak się obejrzało skrót jest durne.
Ostatnio edytowane przez -ja123- : 18.02.2012 o godz. 09:30.
W Warszawie są tylko kibice Legii i JW:
Odpowiedz cytując