|
Cześć
Przeszukuję internet i próbuję znaleźć jedno ze zdjęć wiślaków podczas meczu. No właśnie nie pamiętam który to mecz, ale z czasów kiedy grał u nas Stolarczyk,Głowacki...
Na zdjęciu jest prawie cała nasza drużyna, i biedny sędzia który podjął jakąś decyzję (pewnie kartka) przeciwko wiślakom. Na tym zdjęciu wszyscy idą z pretensjami do niego.
Być może nie opisałem tego tak najdokładniej,ale sam już zapomniałem trochę szczegółów. Teraz sobie przypomniałem o tej fotce i chciałem ją dać na tapetę. Szkoda że minęły już te czasy kiedy nasza drużyna była takim monolitem. A na tym zdjęciu dokładnie tak było
Więc dlatego z punktu mając na uwadzę iż ogólna krytyka może być,tak musimy zrobić żeby tej krytyki nie było,tylko aplauz i zaakceptowanie... (Rejs)
|