|
Onet.pl ma siedzibe w Krakowie, tylko że ma wytyczne, by bardziej zająć się Legią, "jebać kiboli", "promować Tuska", itp.
Mi się już czara gotyczy przelała i nie wchodze tam podobnie jak na gazeta.pl , nasze miasto i sport.pl
Z gazet czytam internetowe wydanie krakowskiej, dziennika polskiego(chociaz ostatnio znacznie obnizyli loty) i mniejszych portali o zasięgu krakowskim.Z portali internetowych, to moim zdaniem najnormalniej jest na interia.pl.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 18.02.2012 o godz. 09:14.
|