gianbuffon napisał(a):

|
Tak, właśnie tak myślę. A co, nie wolno? Komuna?
|
Wolno.Demokratyzm. Ja tylko stwierdziłem fakt ,że śmieszny jesteś myśląc że walka jest ustawiona i że ,któryś z zawodników mógł za to kase wziąć.Tym samym wyraziłem swoje zdanie ,a co,nie wolno?komuna?