Wyświetl pojedynczy post
AntyDrozd
Banita
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1011
Stary 18.02.2012, 07:13
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
Tak, właśnie tak myślę. A co, nie wolno? Komuna?
Wolno.Demokratyzm. Ja tylko stwierdziłem fakt ,że śmieszny jesteś myśląc że walka jest ustawiona i że ,któryś z zawodników mógł za to kase wziąć.Tym samym wyraziłem swoje zdanie ,a co,nie wolno?komuna?
Odpowiedz cytując