Temat
:
Poszukuję mp3
Wyświetl pojedynczy post
moonga
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
2306
18.02.2012, 04:55
Poszukuję takiej melodyjnej i wesołej, chyba dość nowej piosenki gdzie jest taki mocno wystukiwany rytm, a właściwie może coś podobnego do klaskania i refren zaczyna sie od słowa happiness. Śpiew to kobieta. Będę wdzięczna za pomoc
"
Płoną perony, płynie krew,
To szlak Wiślackiej wiary,
Rzucamy wokół śmierci zew,
Łopoczą nam sztandary
Niech chwała Twoja wiecznie trwa,
Zwyciężaj Wisło ma, Zwyciężaj Wisło ma"
Nauczmy sie Roty!
moonga
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do moonga
Znajdź inne posty napisane przez moonga