Wyświetl pojedynczy post
moonga
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2306
Stary 18.02.2012, 04:55
Poszukuję takiej melodyjnej i wesołej, chyba dość nowej piosenki gdzie jest taki mocno wystukiwany rytm, a właściwie może coś podobnego do klaskania i refren zaczyna sie od słowa happiness. Śpiew to kobieta. Będę wdzięczna za pomoc
" Płoną perony, płynie krew,
To szlak Wiślackiej wiary,
Rzucamy wokół śmierci zew,
Łopoczą nam sztandary


Niech chwała Twoja wiecznie trwa,
Zwyciężaj Wisło ma, Zwyciężaj Wisło ma"

Nauczmy sie Roty!
Odpowiedz cytując